Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-02-04 09:39:12

Karolina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 5
Punktów :   

Hello

Mam na imię Karolina, na czacie znana jako Cthulhu. Posiadam 18 lat i już więcej w życiu mieć nie będę, cudowna moc któr± posiadłam sprawia, że po skończeniu 18 roku życia się nie starzeję. Poza tym jestem nienormalna, mam tysi±c zaburzeń psychicznych i kota w zamrażarce <hje hje hje hje>. Słucham metalu, rocka i lekkiego rocka. Także, nie jestem czcicielk± szatana, bardziej wole nie wierzyć chyba w nic. Czasami potrafię się podchwalic jakimi¶ my¶lami filozoficznymi, cóż czasami lubie sobie pofilozofować. Nie umiem ¶piewać, nie umiem grać na niczym, beztalencie ze mnie. Jedyne z czym sobie radzę w jakim¶ nie za wysokim stopniu to matematyka. Żyje w swoim małym ¶wiecie ograniczonym zielonymi ¶cianami, czasami się z niego wymykam ale jednak NOOOOOOOOGI

Offline

 

#2 2012-02-04 12:50:09

Zappelin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Hello

Tak Karolino... nogi nogi twoje nogi... pamiętaj, że grasz na gitarze i uadnie ¶pieffash... napisałbym co¶ jeszcze z nowego roku ale pewnie będzie "a ić"

Offline

 

#3 2012-02-07 23:42:21

 hyo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Hello

Witam was winem >D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamannking.pun.pl www.gra-megaman.pun.pl www.narutoziom.pun.pl www.minecraftzikoforum.pun.pl www.gastrofaza.pun.pl